Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starostwo Powiatowe w Świdniku bez siedziby. Miasto wypowiada umowę najmu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2017 r. o 11:17 Powrót do artykułu
Mnie to gowno obchodzi kto racje ma, starosta ma zapewnić mi starostwo w Świdniku i ma sie dogadać z burmistrzem tyle w temacie. Bo jeśli nie to sie policzymy przy urnach w przyszłym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reszka jak jest prezesem spółki to oświadczenie majątkowe złoży i jaka to afera czy tajemnica pytać nie trzeba tylko sprawdzić można na necie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, jeśli się nie dogadają, to policzymy się przy urnach, czyli PiS starci władzę w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PiS w powiecie rządzi ? Że władze tracić ma, znaczy dojdzie do władzy po wyborach w powiecie też a to to praktycznie pewne, jak starosta teraz sie nie dogada, a Jakson to powinien powiedzieć teraz panie to już za późno teraz to tak 25 z metra a co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naucz się czytać. Napisałem, że PiS straci władzę w Świdniku, a nie w powiecie świdnickim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie Skoro tak napisałeś to oczywiscie tak bedzie Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku zasiedzianych komuszków nie brakuje, wiec po wyborach może być różnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tam te starostwo doniczego nie potrzebne. Wszystko co mnie trzeba załatwiam w urzędzie miasta. Auta to nie mam a jak kto ma i musi zarejstrować, to może se i do Piask podjechać. Jaki problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wysłało starostwu pismo o podwyżce w marcu. To chyba starosta Kołodziejczyk miał sporo czasu na wykonanie telefonu do ratusza, spotkanie i negocjacje? Nie zrobił tego. Czemu nie złożył jakiejś propozycji? Coś mi się wydaje, że Kołodziejczyk zostawił to w rękach sekretarza Wilka. A ten po prostu nawalił. A propos kasy. Starostwo zarabia na lekarzach, którym wynajmuje lokale 300 tys. rocznie (każe płacić sobie po 20 zł za mkw) więc ma z czego zapłacić nowy czynsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podsune wam rozwiązanie.  Skoro wynajmujecie przychodnie lekarzom dajcie im wymówienie, kase z Kusocińskiego przekażcie na remont przychodni pod starostwo i wszystkim dziadkom mówcie że to wina Jaksona 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wielu piszących tu nie rozumie, że jeżeli urząd za coś płaci albo na czymś zarabia, to tak naprawdę operuje NASZYMI pieniędzmi! Dla mnie jest ewidentne, że rasa urzędnicza w ostatnich latach straszliwie się rozmnożyła. Co najmniej połowa z nich to darmozjady. Należałoby zostawić 1/3 najlepszych fachowców, dać im solidne podwyżki (tak!), resztę zwolnić i wszystko działałoby znacznie lepiej niż teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie spektakularna POrażka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie chodzi o to czy wygra PO czy PiS, chodzi o to zeby mieszkancy placili nizsze podatki ,a nie finansowali podwyzki czynszow miedzy urzedami czy budowy nowych urzedów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wlanie i poodwyxki pensji dla starosty od pierwszego dnia kiedy jest a jeszcze nawet do tej pory niczego nie pokazał pozytywnego to pytam za co była ta podwyżka? Z naszych podatków przecież? Na zachętę chyba żeby zechciał z Piask tu przyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł jest o tym ze urząd urzedowi powyższa czynsz. Czy mieszkancy chca płacic wyzsze podatki z tego tytułu ? Ja tego nie wiem. Skoncentrujmy sie w tym momencie na tej sprawie i nie wywlekajmy kwestii wynagrodzen. (O tym pewnie tez przyjdzie czas podyskutowac).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że pomieszczenia po Starostwie wykupi włąsciel "hotelu" w poblicznym przetargu do którego stanie tylko on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nikomu nic nie zrobi, Miasto totalnie się wygłupiło z rozwiązaniem umowy. Wyobrażacie sobie,że 1 sierpnia policja wygania urzędników ze starostwa? Decyzja jaksona, a tak naprawdę blondi sekretarki jest totalną kompromitacją. Co do pensji, bo czepialstwo jest tylko w stronę starosty, to chętnie zobaczę stenogram z każdej pierwszej sesji rady miasta od kiedy jackson jest burmistrzem haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to burmistrz zobowiązany jest dbać o przychody do budżetu , umowy najmu nie mogą być rażąco niskie bo za to grozi dyscyplina finansów publicznych, dobrze że miasto dopiero się obudziło i rażąco niską cenę chce urealnić do do cen jakie w m. świdnik występują w obrocie . 5 zł/m to cena rażąco niska. Bez sensu wywlekanie różnych spraw nie związanych z tematem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
decyzja jest tu kompletną kompromitacją łysego nielegalnego sekretarza Wilka i starosty którego jak widać nic w Świdniku już nie obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo warto by bylo policzyc ile kosztuje nas Jakson od poczatku sprawowania władzy. I zapytac mieszkańców czy stac nas na Niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...